









Жіночий шкіряний розкладний гаманець на магніті Prada
- В наявності
- Код: 7213
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця Вихідний Субота 10:00 - 20:00 Неділя 10:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (67) 725-44-75МиколайБабиченко Максим НиколаевичПРОМТОВАРНЫЙ РЫНОК «7КМ», Одеса, Україна+380639780004+380639780004+380639780004
Ефектний гаманець Prada — неймовірний стильний і зручний. Його можна носити як окремий аксесуар, також як доповнення до сумки. Виготовлений у натуральній шкірі чудової якості, має зносостійку фурнітуру. Картки, купюри, монети та інше легко поміщаються в ньому.
Характеристики:
Колір : Червоний; Зелений; Пудра; Чорний:
Розмір:
Ширина – 10 см.
Висота — 10 см.
Товщина — 2 см.
У комплекті:
Фірмова коробка ; Карточка:
Код товару : 7213
________________________________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Modno.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Modnocom.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prada |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |

