









Жіночий шкіряний складний гаманець на кнопці Miu Miu
- В наявності
- Код: 72390
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця Вихідний Субота 10:00 - 20:00 Неділя 10:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (67) 725-44-75МиколайБабиченко Максим НиколаевичПРОМТОВАРНЫЙ РЫНОК «7КМ», Одеса, Україна+380639780004+380639780004+380639780004
Однією з головних переваг маленького гаманця MIU MIU є використання винятково натуральної шкіри. Цей матеріал не тільки надає виробу розкішного зовнішнього , але й забезпечує його довговічність. Натуральна шкіра відрізняється м'якістю, приємною на дотик текстурою і стійкістю до зношування. . Закриття на кнопу забезпечує зручність і надійність. Такий формат гаманця поміщається в будь-яку сумочку.
Характеристики:
У комплекті : Фірмова коробка; Пильник; Картка:
Матеріал : Натуральна шкіра;
Колір : Зелений; Червоний;
Розмір :
Ширина — 11 см.
Висота — 10 см.
Толщіна — 2.5 см.
Код — 72390
________________________________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Modno.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Modno.com.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 10 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 11 мм |

