









Стильний кожаний жіночий гаманець Yves Saint Laurent
- В наявності
- Код: 73385
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 20:00 Вівторок 10:00 - 20:00 Середа 10:00 - 20:00 Четвер 10:00 - 20:00 Пʼятниця Вихідний Субота 10:00 - 20:00 Неділя 10:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Одеса
- +380 (67) 725-44-75МиколайБабиченко Максим НиколаевичПРОМТОВАРНЫЙ РЫНОК «7КМ», Одеса, Україна+380639780004+380639780004+380639780004
Складаний жіночий гаманець на кнопці для Yves Saint Laurent — це більше ніж просто аксесуар. Він поєднує в собі стиль, функціональність і довговічність, підкреслюючи смак і статус своєї власниці. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче носити із собою не тільки Корисна річ, а й елемент розкоші. Складаний дизайн на кнопці робить гаманець компактним, але водночас містким. Він легко поміщається в будь-яку сумку, чи то повсякденна, чи то вечірня, й ідеально підходить для сучасних дівчат, які віддають перевагу мінімалізму.
Характеристики:
У комплекті :Фірмова коробка; Пильник; Картка:
Колір: Чорний ; Червоний; Пудровий:
Матеріал: Натуральна шкіра;
Розмір:
Ширина — 19 см.
Висота — 9 см.
Ширина — 3 см.
Код 73385
________________________________________________________________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Modno.com.ua?
Працюємо на пряму з виробником, тому в нас мінімальні націнки, до того ж постійним клієнтам знижки від 5%
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, за потреби телефонуйте — будемо раді Вам допомогти
Живе фото товару. Під час замовлення Ви можете бути впевненими, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 10 років. За цей час ми накопичили багато гарних відгуків https:// Modno.com.ua/photos/105875-otzyvy-drugih-istochnikov
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Приймання замовлення здійснюється 24/7. Закази, представлені до9900, вирушають того ж дня (крім п'яти)
Доставка 1-2 дні по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 9 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 19 мм |

